Çocuk Gelişimi (Uzaktan Eğitim)
BAŞLAMA VE BİTİŞ SAATİ  1. SINIF 2. SINIF
 
Pzt. 17:10-17:55    
   
18:00-18:45      
   
18:50-19:35    
   
19:40-20:25    
   
20:30-21:15    
   
21:20-22:05    
   
22:10-22:55    
   
23:00-23:45    
   
Salı 17:10-17:55 SCG104 ÇOCUK GELİŞİMİ II  
Dr.Öğr.Üyesi Özlem GÖZÜN KAHRAMAN  
18:00-18:45 SCG104 ÇOCUK GELİŞİMİ II  
Dr.Öğr.Üyesi Özlem GÖZÜN KAHRAMAN  
18:50-19:35 SCG104 ÇOCUK GELİŞİMİ II DEG202 DEĞERLER EĞİTİMİ
Dr.Öğr.Üyesi Özlem GÖZÜN KAHRAMAN Öğr.Gör. SELAHATTİN ALTAN
19:40-20:25   DEG202 DEĞERLER EĞİTİMİ
  Öğr.Gör. SELAHATTİN ALTAN
20:30-21:15 YDL184 YABANCI DİL II SCG208 ÇOCUK EDEBİYATI VE MEDYA
Öğr.Gör.AKİLE BAŞAR  Öğr.Gör. Zuhal BEGDE
21:20-22:05 YDL184 YABANCI DİL II SCG208 ÇOCUK EDEBİYATI VE MEDYA
Öğr.Gör.AKİLE BAŞAR  Öğr.Gör. Zuhal BEGDE
22:10-22:55   SCG206 ÇOCUK VE ÇEVRE
  Öğr.Gör. Zuhal BEGDE
22:55-23:45   SCG206 ÇOCUK VE ÇEVRE
  Öğr.Gör. Zuhal BEGDE
Çrş. 17:10-17:55 SCG106 ÇOCUK VE MÜZİK SCG204 OKUL ÖNC. EĞİT.KRM.UYGULAMA II
Dr.Öğr.Üyesi Özlem GÖZÜN KAHRAMAN Öğr.Gör. Zuhal BEGDE
18:00-18:45 SCG106 ÇOCUK VE MÜZİK SCG204 OKUL ÖNC. EĞİT.KRM.UYGULAMA II
Dr.Öğr.Üyesi Özlem GÖZÜN KAHRAMAN Öğr.Gör. Zuhal BEGDE
18:50-19:35 SCG106 ÇOCUK VE MÜZİK SCG204 OKUL ÖNC. EĞİT.KRM.UYGULAMA II
Dr.Öğr.Üyesi Özlem GÖZÜN KAHRAMAN Öğr.Gör. Zuhal BEGDE
19:40-20:25   SCG204 OKUL ÖNC. EĞİT.KRM.UYGULAMA II
  Öğr.Gör. Zuhal BEGDE
20:30-21:15 SCG102 ÖĞRENME VE ÖĞRETME TEKNİKLERİ SCG204 OKUL ÖNC. EĞİT.KRM.UYGULAMA II
Öğr.Gör. İsa ÖZKAN Öğr.Gör. Zuhal BEGDE
21:20-22:05 SCG102 ÖĞRENME VE ÖĞRETME TEKNİKLERİ SCG204 OKUL ÖNC. EĞİT.KRM.UYGULAMA II
Öğr.Gör. İsa ÖZKAN Öğr.Gör. Zuhal BEGDE
22:10-22:55    
   
23:00-23:45    
   
Prş. 17:10-17:55 SCG108 KAYNAŞTIRMA EĞİTİMİ SCG218 BİLGİ VE İLETİŞİM TEKNOLOJİSİ          
Öğr.Gör. İsa ÖZKAN Öğr.Gör. SELAHATTİN ALTAN          
18:00-18:45 SCG108 KAYNAŞTIRMA EĞİTİMİ SCG218 BİLGİ VE İLETİŞİM TEKNOLOJİSİ          
Öğr.Gör. İsa ÖZKAN Öğr.Gör. SELAHATTİN ALTAN          
18:50-19:35 SCG110 AİLE EĞİTİMİ SCG218 BİLGİ VE İLETİŞİM TEKNOLOJİSİ          
Öğr.Gör. Nadire Ferah YAVUZ Öğr.Gör. SELAHATTİN ALTAN          
19:40-20:25 SCG110 AİLE EĞİTİMİ SCG214 ÇOCUK ANİMATÖRLÜĞÜ          
Öğr.Gör. Nadire Ferah YAVUZ Dr.Öğr.Üyesi Özlem GÖZÜN KAHRAMAN          
20:30-21:15 SCG110 AİLE EĞİTİMİ SCG214 ÇOCUK ANİMATÖRLÜĞÜ          
Öğr.Gör. Nadire Ferah YAVUZ Dr.Öğr.Üyesi Özlem GÖZÜN KAHRAMAN
21:20-22:05 AİT181 ATATÜRK İLK.VE İNK.TARİHİ I SCG214 ÇOCUK ANİMATÖRLÜĞÜ
Öğr.Gör.Yunus GÖK   Dr.Öğr.Üyesi Özlem GÖZÜN KAHRAMAN
22:10-22:55 AİT181 ATATÜRK İLK.VE İNK.TARİHİ I  
Öğr.Gör.Yunus GÖK   
Cuma 17:10-17:55 SCG114 ERKEN ÇOCUKLUK DÖN. ÖZEL EĞİTİM SCG202 DAVRANIŞ YÖNETİMİ
Öğr.Gör. Nadire Ferah YAVUZ Öğr.Gör. İsa ÖZKAN
18:00-18:45 SCG114 ERKEN ÇOCUKLUK DÖN. ÖZEL EĞİTİM SCG202 DAVRANIŞ YÖNETİMİ
Öğr.Gör. Nadire Ferah YAVUZ Öğr.Gör. İsa ÖZKAN
18:50-19:35 SCG114 ERKEN ÇOCUKLUK DÖN. ÖZEL EĞİTİM SCG212 SEMİNER
  Öğr.Gör. Nadire Ferah YAVUZ Öğr.Gör. İsa ÖZKAN
19:40-20:25 TUR182 TÜRK DİLİ I SCG212 SEMİNER
Doç.Dr. Enver KAPAĞAN   Öğr.Gör. İsa ÖZKAN
20:30-21:15 TUR182 TÜRK DİLİ I SCG210 ÇOCUK HAKLARI VE KORUMA
Doç.Dr. Enver KAPAĞAN  Öğr.Gör. Nadire Ferah YAVUZ
21:20-22:05   SCG210 ÇOCUK HAKLARI VE KORUMA
  Öğr.Gör. Nadire Ferah YAVUZ
22:10-22:55   SCG230 OKUL ÖNCESİ FARKLI YAKLAŞIMLAR
  Öğr.Gör. Ferah YAVUZ
  23:00-23:45   SCG230 OKUL ÖNCESİ FARKLI YAKLAŞIMLAR
    Öğr.Gör. Ferah YAVUZ