1.ÖĞRETİM 2.ÖĞRETİM
ÇOCUK GELİŞİMİ 1.SINIF ÇOCUK GELİŞİMİ 1.SINIF
DERS SAATİ GİRİŞ SAATİ PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA DERS SAATİ GİRİŞ SAATİ PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA
1 08:00     ÖGK/501 SCG104            AİT182   16:20          
2 08:50     ÖGK/501 SCG104            AİT182 1 17:10 Üİ/501 SCG102   İÖ/501 SCG108   YG         AİT182
3 09:40   FY/501 SCG110 ÖGK/501 SCG104   MD        TUR182 2 18:00 Üİ/501 SCG102   İÖ/501 SCG108 HG/501 SCG110 YG         AİT182
4 10:30   FY/501 SCG110 ÖGK/501 SCG106   MD        TUR182 3 18:50     FY/501 SCG104 HG/501 SCG110 MD       TUR182
5 11:20   FY/501 SCG110 ÖGK/501 SCG106   FZK        YDL184 4 19:40     FY/501 SCG104 HG/501 SCG110 MD       TUR182
6 13:00   FY/501 SCG114 ÖGK/501 SCG106   FZK        YDL184 5 20:30     FY/501 SCG104 ZB/501 SCG106 AA         YDL184
7 13:50   FY/501 SCG114   İÖ/501 SCG108   6 21:20     FY/501 SCG114 ZB/501 SCG106 AA         YDL184
8 14:40   FY/501 SCG114   İÖ/501 SCG108   7 22:10     FY/501 SCG114 ZB/501 SCG106  
9 15:30       İÖ/501 SCG102   8 23:00     FY/501 SCG114    
10 16:20       İÖ/501 SCG102  
 
             
                           
ÇOCUK GELİŞİMİ 2/A SINIFI ÇOCUK GELİŞİMİ 2/A SINIFI
DERS SAATİ GİRİŞ SAATİ PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA DERS SAATİ GİRİŞ SAATİ PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA
1 08:00     İÖ/AS SCG204   ÖGK/501 SCG214 1 17:10   İÖ/AS SCG204 FY/502 SCG230 ZB/502 SCG208 ZB/502 SCG212
2 08:50   ACİ/201 SCG218 İÖ/AS SCG204   ÖGK/501 SCG214 2 18:00   İÖ/AS SCG204 FY/502 SCG230 ZB/502 SCG208 ZB/502 SCG212
3 09:40   ACİ/201 SCG218 İÖ/AS SCG204   ÖGK/501 SCG214 3 18:50   İÖ/AS SCG204 IH/502 DEG202 ZB/502 SCG206 ACİ/201 SCG218
4 10:30 MG/501 DEG202 ACİ/201 SCG218 İÖ/AS SCG204   ZB/501 SCG208 4 19:40   İÖ/AS SCG204 IH/502 DEG202 ZB/502 SCG206 ACİ/201 SCG218
5 11:20 MG/501 DEG202   İÖ/AS SCG204   ZB/501 SCG208 5 20:30   İÖ/AS SCG204 VS/502 SCG210 İÖ/502 SCG202 ACİ/201 SCG218
6 13:00     İÖ/AS SCG204     6 21:20   İÖ/AS SCG204 VS/502 SCG210 İÖ/502 SCG202 AB/502 SCG214
7 13:50 FY/501 SCG230       ZB/501 SCG212 7 22:10         AB/502 SCG214
8 14:40 FY/501 SCG230       ZB/501 SCG212 8 23:00         AB/502 SCG214
9 15:30 FY/501 SCG210 ZB/501 SCG206     İÖ/501 SCG202
10 16:20 FY/501 SCG210 ZB/501 SCG206     İÖ/501 SCG202        
 
ÇOCUK GELİŞİMİ 2/B SINIFI ÇOCUK GELİŞİMİ 2/B SINIFI
DERS SAATİ GİRİŞ SAATİ PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA DERS SAATİ GİRİŞ SAATİ PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA
1 08:00       ZB/AS SCG204   1 17:10 FY/AS SCG204        
2 08:50       ZB/AS SCG204   2 18:00 FY/AS SCG204        
3 09:40       ZB/AS SCG204   3 18:50 FY/AS SCG204        
4 10:30       ZB/AS SCG204   4 19:40 FY/AS SCG204        
5 11:20       ZB/AS SCG204   5 20:30 FY/AS SCG204        
6 13:00       ZB/AS SCG204   6 21:20 FY/AS SCG204        
7 13:50           7 22:10          
8 14:40           8 23:00          
9 15:30          
10 16:20          
YDL184 Yabancı Dil II
SCG102 Öğrenme ve Öğretme Teknikleri
SCG104 Çocuk Gelişimi II
SCG106 Çocuk ve Müzik
SCG108 Kaynaştırma Eğitimi
SCG110 Aile Eğitimi
SCG112 Staj
SCG114 Erken Çocukluk Döneminde Özel Eğitim(Seç)*
SCG202 Davranış Yönetimi
SCG204 Okul Öncesi Eğitim Kurumlarında Uygulama II
SCG206 Çocuk ve Çevre
SCG208 Çocuk Edebiyatı ve Medya
SCG210 Çocuk Hakları ve Koruma
SCG212 Seminer
SCG214 Çocuk Animatörlüğü(Seç)*
SCG218 Bilgi ve İletişim Teknolojisi(Seç)*
SCG230 Okul Öncesi Farklı Yaklaşımlar
DEG202 Değerler Eğitimi
TUR182 TÜRK DİLİ II
AIT182 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILÂP TARİHİ II