1.ÖĞRETİM 2.ÖĞRETİM
MİMARİ RESTORASYON 1.SINIF MİMARİ RESTORASYON 1.SINIF
DERS SAATİ GİRİŞ SAATİ PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA DERS SAATİ GİRİŞ SAATİ PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA
1 08:00 ŞK/401 SRS106   İKA/502 SRS126   YB           TUR182   16:20          
2 08:50 ŞK/401 SRS106   İKA/502 SRS126 YE/301 SRS108 YB           TUR182 1 17:10 ŞK/401 SRS106 HMK/302 SRS136 YE/401 SRS122 İKA/302 SRS126 TG       TUR182
3 09:40 ŞK/401 SRS106   YE/401 SRS122 YE/301 SRS108 FZK        YDL184 2 18:00 ŞK/401 SRS106 HMK/302 SRS136 YE/401 SRS122 İKA/302 SRS126 TG       TUR182
4 10:30 ŞK/401 SRS106   YE/401 SRS122 YE/301 SRS108 FZK        YDL184 3 18:50 ŞK/401 SRS106 GM/201 SRS134 YE/401 SRS122 İKA/302 SRS126 AA         YDL184
5 11:20 SK/502 SRS132   YE/401 SRS122 CCC/502 SRS114          AİT182 4 19:40 ŞK/401 SRS106 GM/201 SRS134 YE/401 SRS122 İKA/302 SRS126 AA         YDL184
6 13:00 SK/502 SRS132   YE/401 SRS122 CCC/502 SRS114          AİT182 5 20:30 YE/302 SRS108 GM/201 SRS134 YE/401 SRS122 CCC/302 SRS114       AİT182
7 13:50 GM/201 SRS134   YE/401 SRS122 CCC/502 SRS114   6 21:20 YE/302 SRS108 SK/302 SRS132 YE/401 SRS122 CCC/302 SRS114       AİT182
8 14:40 GM/201 SRS134   YE/401 SRS122     7 22:10 YE/302 SRS108 SK/302 SRS132 YE/401 SRS122 CCC/302 SRS114  
9 15:30 GM/201 SRS134 HMK/502 SRS136 YE/401 SRS122 İKA/302 SRS126   8 23:00     YE/401 SRS122    
10 16:20   HMK/502 SRS136 YE/401 SRS122 İKA/302 SRS126  
 
             
                           
MİMARİ RESTORASYON 2.SINIF MİMARİ RESTORASYON 2.SINIF
DERS SAATİ GİRİŞ SAATİ PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA DERS SAATİ GİRİŞ SAATİ PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA
1 08:00 AE/502 SRS238   SK/401 SRS246 CCC/502 SRS210 ŞK/502 SRS226 1 17:10 MS/502 SRS236 YTU/401 SRS256 CCC/301 SRS210 GM/201 SRS232 GM/401 SRS234
2 08:50 AE/502 SRS238 ŞK/509 SRS252 SK/401 SRS246 CCC/502 SRS210 ŞK/502 SRS226 2 18:00 MS/502 SRS236 YTU/401 SRS256 CCC/301 SRS210 GM/201 SRS232 GM/401 SRS234
3 09:40 RU/502 DEG202 ŞK/509 SRS252 SK/509 SRS246 CCC/502 SRS210   3 18:50 AE/502 SRS238 YT/401 SRS256 CCC/301 SRS210 GM/201 SRS232 GM/401 SRS234
4 10:30 RU/502 DEG202 ŞK/509 SRS252 SK/509 SRS246 CCC/502 SRS210   4 19:40 AE/502 SRS238 ŞK/502 SRS252   GM/201 SRS232  
5 11:20 ŞK/401 SRS258         5 20:30 SK/401 SRS246 ŞK/502 SRS252 IH/301 DEG202 YE/301 SRS258  
6 13:00 ŞK/401 SRS258         6 21:20 SK/401 SRS246 ŞK/502 SRS252 IH/301 DEG202 YE/301 SRS258  
7 13:50 ŞK/401 SRS258   GM/201 SRS232   GM/401 SRS234 7 22:10 SK/401 SRS246 ŞK/502 SRS226   YE/301 SRS258  
8 14:40 ŞK/401 SRS258   GM/201 SRS232 YTU/401 SRS256 GM/401 SRS234 8 23:00 SK/401 SRS246 ŞK/502 SRS226   YE/301 SRS258  
9 15:30 MS/502 SRS236   GM/201 SRS232 YTU/401 SRS256 GM/401 SRS234
10 16:20 MS/502 SRS236   GM/201 SRS232 YT/401 SRS256  
AIT182 Atatürk İlkeleri ve İnkılâp Tarihi II
DEG202 Değerler Eğitimi
SRS106 Yapı Bilgisi II
SRS108 Restorasyon Teknikleri ve Koruma II***
SRS114 Malzeme Bozulma ve Koruma I***
SRS118 Staj
SRS122 Röleve Teknikleri (**)
SRS126 Onarım Atelyesi I (Kagir)
SRS132 Mimarlık ve Sanat Tarihi II
SRS134 Bilgisayar 2
SRS136 Mesleki Kimya
SRS210 Onarım Atölyesi III
SRS226 İnce Yapı II
SRS232 Mesleki Bilgisayar II
SRS234 Tarihi Yapılara İşlev Kazandırma***
SRS236 Koruma Mevzuatı ve İmar Kanunları***
SRS238 Eski Türkçe II (Osmanlıca)***
SRS240 Mekân Projesi Çizimi***
SRS246 Geleneksel Türk Sanatları Konservasyonu ve Restorasyonu
SRS252 Kent Tarihi ve Kent Koruma
SRS258 Koruma Uygulamalarında Analiz ve Degerlendirme Yöntemleri
TUR182 Türk Dili II
YDL184 Yabancı Dil II