Cumayanı Anaokulu ve İlkokul Ziyareti

by: Safranbolu Meslek Yüksekokulu

Yüksekokulumuz Çocuk Gelişimi Bölümü Öğrencilerimizin “Eğitimde Araç -Gereç Geliştirme” dersi kapsamında çeşitli oyuncak ve kostümler tasarlayıp uyguladılar. Yapılan el emeği göz nuru Oyuncak ve Kostümleri dersin hocası Öğr. Gör. Dilek ÇELİK koordinatörlüğünde 20.12.2017 tarihinde Cumayanı Anaokulu ve İlkokul Öğrencilerinin okullarında düzenledikleri oyun ve etkinlerde kullanmak üzere hediye edildi.

Cumayanı İlkokulu Müdürü ve Öğretmenleri hediye edilen Oyuncak ve Kostümlerin çocuklar için faydalı olacağını vurguladılar ve bu etkinliğin yapılmasında öncelikle Safranbolu Meslek Yüksekokulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Yasin ORTAKCI’ ya, oyuncak ve kostümlerin yapılmasında rehberlik eden Öğr. Gör. Dilek ÇELİK’ e, ziyarete gelen Öğr. Gör. Zeynep DİKER ve Okt. Emre ERDAL’a, yardımlarını esirgemeyen Emrah YILMAZ’a ve oyuncakların yapımında emeği geçen tüm Çocuk Gelişimi bölümü öğrencilerine teşekkür ettiler.

Biz de bu yararlı çalışmalarından dolayı Öğr. Gör. Dilek ÇELİK’e, ziyaretin gerçekleşmesine yardımcı olan Cumayanı İlkokulu Müdürü Osman DOĞAN’a, destek ve yardımlarını esirgemeyen Öğr. Gör. Zeynep DİKER, Okt. Emre ERDAL, Emrah YILMAZ ve Çocuk Gelişimi öğrencilerine çok teşekkür ederiz.

Ana Klasor > Cumayani_Okul_Ziyaret