Yüksekokulumuz Bilgisayar Teknolojileri Mezunu Melek BENLİ aramızdan ayrıldı

by: Safranbolu Meslek Yüksekokulu

Karabük Üniversitesi Safranbolu Meslek Yüksekokulu Bilgisayar Teknolojisi Bölümü 2018 yılı mezunlarından Melek Benli, 13 gün önce babasının kullandığı otomobilin yol kenarındaki istinat duvarına çarpması sonucu ağır yaralanmış ve hastaneye kaldırılmıştı. Karabük – Zonguldak kara yolunda meydana gelen kazada ağır yaralanana Melek Benli, tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi.

21 Haziran 2019 tarihinde Yenice istikametinden Karabük’e seyir halinde olan Mehmet Benli (54) yönetimindeki 78 SB 794 plakalı otomobilin yoldan çıkarak aydınlatma direği ile istinat duvarına çarpması sonucu sürücü Mehmet Benli ile eşi Kezban (45) ve kızları Melek Benli (20) yaralandı. Yaşanan kazanın ardından ağır yaralanan ve kalbi duran Melek Benli, Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırılmıştı ve burada doktorların müdahalesiyle yeniden hayata döndürülerek ameliyata alınmıştı. 13 gündür yoğun bakımda yaşam mücadelesi veren Melek Benli bu sabah saatlerinde hayatını kaybetti.

Safranbolu Meslek Yüksekokulu Müdürü Dr.Öğr.Üyesi Yasin ORTAKCI, Bilgisayar Teknolojileri programı 2018 yılı mezunlarından Melek Benli için taziye mesajı yayımladı. Yüksekokul Müdürümüz mesajında şu ifadelere yer verdi:

"Yüksekokulumuz Bilgisayar Teknolojileri Bölümü 2018 yılı mezunlarından Melek Benli 13 gün önce geçirdiği trafik kazası sonucu tedavi gördüğü hastanede bugün hayatını kaybetmiştir. Gencecik yaşta, hayatının baharındaki mezun öğrencimizin ölümü bizi üzüntüye boğmuştur. Cenab-ı Allah'tan genç kardeşimiz Melek Benli'ye rahmet, aynı kazada yaralanan anne ve babasına hem acil şifalar hem de baş sağlığı diliyorum."

Ana Klasor > MelekBenli